معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه
علی اکبر کی پور
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۹/۰۶

جلسه آموزشی و توجیهی کارگروه فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان

به ریاست علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه برگزار شد.به ریاست علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه برگزار شد.


جلسه آموزشی و توجیهی کارگروه فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان با حضور رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه برگزار شد.

 رستمی در این جلسه که با حضور اعضای کمیته فناوری اطلاعات برگزارشد، بر اهمیت نقش این کمیته در برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: در این زمینه باید از نیروهای متخصص و زبده در حوزه فناوری اطلاعات به عنوان سرگروه، کاربر شعبه و دیگر مسئولیتها استفاده شود.

وی با تاکید بر ضرورت و اهمیت برآورد دقیق از تمامی نیاز ها، تجهیزات، ملزومات و زیرساخت های فناوری اطلاعات مورد نیاز به منظور برگزاری انتخابات، خواستار اتخاذ تمهیدات لازم در این خصوص گردید.

فرماندار در ادامه رفع مسائل ارتباطی در برخی از روستاهای را یکی از پیش نیاز های لازم و ضروری برای برگزاری انتخابات دانسته و اظهار داشت: باید تمامی مسائل فنی و راهکارهای قابل اجرا با حضور کارشناسان و ادارات ذیربط از جمله شرکت مخابرات مورد بررسی قرار گرفته و با تعیین بهترین راه حل نسبت به رفع مسائل ارتباطی اقدامات لازم معمول گردد.

علی رستمی ضرورت امر آموزش جامع ، مدون و منسجم را یادآورد شد و اظهار داشت: در برگزاری انتخاباتی که اغلب فرآیندهای آن به صورت رایانه ای  برگزار می شود ضرورت آموزش جامع ، مدون وبرنامه ریزی شده بیش از پیش احساس می شود که در  این زمینه باید طرح جامع آموزش در راستای امانتداری و قانونمداری اجرا شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
بازدید : ۶۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان