معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه
علی اکبر کی پور
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۶/۰۴

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

بمناسبت هفته دولت در تربت حیدریه برگزار شد

 
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

 

همزمان با هفته دولت همایش پیاده روی خانوادگی با شرکت مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری و هیات رئیسه پارلمان مشورتی بانوان و جمعی از بانوان فعال اجتماعی ،جمعی از مسئولین و کارکنان ادارات  و بیش از 2000تن از شهروندان تربت حیدریه در این شهرستان برگزار شد.
سیدحمیدرضا امینی رئیس اداره ورزش وجوانان در پایان این همایش ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:ایجاد روحیه نشاط جمعی و ترویج ورزش همگانی از مهمترین رسالت های اداره ورزش و جوانان می باشد که در همین راستا این همایش تدارک دیده شد و خوشبختانه شاهد استقبال خوبی از سوی شهروندان عزیز هستیم.
نماینده مردم شهرستان های تربت حیدریه ، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در این همایش در جمع پرشور شرکت کنندگان عنوان داشت:نشاط و پویایی لازمه اساسی برای حرکت هر جامعه بشری است و برگزاری چنین برنامه هایی می تواند تاثیر چشم گیری در تقویت روحیه مشارکت اجتماعی و پیشرفت فرهنگی شهرستان داشته باشد.
سعیدباستانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کسب عناوین  بین المللی در حوزه ورزش افزود: افتخارات بدست آمده توسط ورزشکاران شهرستان موید این نکته است که توجه به استعدادهای جوانان می تواند زمینه ساز پیشرفت و توسعه باشد.
 وی خاطرنشان کرد: در بحث توسعه ورزش شهرستان در نشست اخیر با وزیر محترم ورزش و جوانان اعتبارات لازم جهت تکمیل پروژه های ورزشی در دست احداث تامین شد و در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژه ها ازجمله استادیوم 5000نفری خواهم بود.
اجرای ورزشی توسط ورزشکاران رشته های مختلف و اهدای جوایز به قید قرعه به شرکت کنندگان پایان بخش این همایش پیاده روی بود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
۲۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان