معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه
علی اکبر کی پور
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۶/۰۱

اولین جلسه هیئت رئیسه پارلمان

در بدو افتتاح پارلمان مشورتی بانوان اولین جلسه هیئت رئیسه پارلمان در سالن اجلاس فرمانداری تشکیل شد .

با توجه ضرورت حضور و مشارکت بانوان و یکی از سیاست های راهبردی دولت دوازدهم فراهم آوردن زمینه مشارکت فعال تر آحاد مردم است و ایجاد پارلمان بانوان زمینه لازم را برای مشارکت توانمند بانوان فراهم می سازد.
در این راستا پس از افتتاح پارلمان مشورتی بانوان اولین جلسه هیئت رئیسه بانوان تربت حیدریه با حضور مشاور محترم امور بانوان فرمانداری و هیئت رئیسه پارلمان مشورتی برگزار شد.
مشاور امور بانوان فرمانداری ضمن تبریک انتخاب  هئیت رئیسه خواستار تشکیل هر چه سریعتر کمیسیونها شدند و در تشکیل کمیسیونها و انتخاب اعضا کمیسیونها به تخصص و رشته و پتانسیل و شغل افراد تا کید داشتند. رئیس هیئت رئیسه پارلمان مشورتی خانم خدابنده با تشکر ازحضور اعضا هئیت رئیسه هدف کلی پارلمان را ارتقا سلامت اجتماعی بانوان و پیگیری مطالبات و توانمند سازی بانوان مطرح کردند و خواستار همکاری و همیاری همه افراد حاضر در هیئت رئیسه خارج از سمت در پیشبرد اهداف پارلمان شدند. نائب رئیس پارلمان مشورتی بانوان خانم شهیدی هدف این پارلمان را هموار کردن بستر برای فعالیت هر چه بهتر بانوان در جامعه مطرح کردند هدف از تشکیل کمیسیونها را بررسی مشکلات و پیشنهاد راه حل و ارجاع به کارگروه مربوطه و در نهایت پیگیری در پارلمان استانی تا رسیدن به هدف نهایی پارلمان عنوان کردند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
۲۷۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان