معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه
حسین شرافتی راد
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۱/۱۹

با حضور معاون استاندار خراسان رضوی صورت گرفت؛

برگزاری آیین تجلیل از خادمان برگزیده کشوری قرآن کریم

آیین تجلیل از خادمان برگزیده کشوری قرآن کریم با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در این مراسم که به میزبانی  سازمان جهاد دانشگاهی و با حضور اساتید قرآنی برگزار شد، اظهار کرد: قرآن تضمین‌کننده سعادت بشری در دو جهان است و به فرموده امام باقر علیه السلام مانند دو ستاره تابناک (خورشید و ماه) صحنه زندگی انسان را منور می‌سازد.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با اشاره به اهمیت فعالیت‌های قرانی افزود: بی‌شک این اقدامات مقدمه‌ای برای فهم درست از این کتاب آسمانی و انسان ساز است. لذا در اینجاست که نقش اساتید و مربیان این عرصه برجسته و پررنگ می‌شود.
وی ضمن تاکید بر ضرورت گسترش و تعمیق فعالیت‌های قرآنی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شعار سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری بر "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" نام گرفت باید توجه داشت که موضوع تولید و پشتیبانی منحصرا معطوف به عرصه اقتصادی نبوده بلکه شامل تولید در زمینه علوم فرهنگی که در راس آنها علوم قرانی است، می‌شود.
براتی در ادامه تاکید کرد: لازم است در سال جاری با جدیت کامل از استخراج این علوم نهفته پشتیبانی به عمل آید و موانع این عرصه برطرف گردد. همچنین لازم است با همت مسئولین این امر و دستگاه‌های مرتبط، قرآن در زندگی اجتماعی مردم به عنوان یک نقشه راه زندگی نهادینه شود و سیستم اداری بر اساس آن متحول و حرکت کند زیرا حاکمیت روح قرانی بر این مجموعه‌ها و آشنایی کارکنان دستگاه‌های اجرایی با مفاهیم قرانی قطعا در ارتقاء سطح بهره‌وری، وجدان کاری و حاکمیت ارزش‌های معنوی اثرگذار خواهد بود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان