.     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۹

در جلسه کارگروه امور زیربنایی خراسان رضوی تصویب شد؛

موافقت با ۸ درخواست در خصوص صدور مجوز احداث واحدهای صنعتی و دامداری

در جلسه کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان که با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد، با ۸ درخواست در خصوص صدور مجوز احداث و توسعه واحدهای صنعتی و دامداری در تعدادی از شهرستان‌های استان موافقت به عمل آمد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در جلسه کارگروه امور زیربنایی استان که با حضور استاندار خراسان رضوی و مدیران عضو کارگروه در محل سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد، طرح‌ها و موضوعاتی در حوزه‌های مختلف مطرح و برای آنها تصمیمات لازم گرفته شد.
در این جلسه ۱۴ مورد درخواست با موضوع صدور مجوز احداث و توسعه واحدها‌ی صنعتی و دامداری در تعدادی از شهرستان‌های استان از جمله فیروزه، نیشابور، تربت جام و چناران مطرح شد که ۸ مورد از آن‌ها مورد موافقت کارگروه امور زیربنایی قرار گرفت.
همچنین در این جلسه، موضوع احداث ناحیه صنعتی طاغنکوه شهرستان فیروزه منوط به ارائه مکان یابی جدید توسط شرکت شهرک های صنعتی شد.
گفتنی است، درخواست سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خصوص شرح وظایف و اعضای پیشنهادی گروه کاری آمایش سرزمین، آمار و اطلاعات مکانی مورد موافقت کارگروه امور زیربنایی قرار گرفت و مقرر شد کلیه مصوبات پس از تصویب نهایی در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، عملیاتی شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۳۷۷۶۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۳ نفر
آماربازدیدکنندگان