.     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۳

رستمی فرماندار شهرستان:دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ظرفیت تبدیل شدن به قطب آموزش پزشکی در شرق کشور را دارد

رستمی فرماندار شهرستان:دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ظرفیت تبدیل شدن به قطب آموزش پزشکی در شرق کشور را دارد/بخش هایی از بیمارستان امام حسین(ع)تا پایان شهریورماه سال جاری وارد چرخه درمانی می شوند.❇️بازدید ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت،درمان و اموزش پزشکی،رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و جمعی از مسئولین استانی و محلی از بیمارستان در حال احداث امام حسین (ع).
به گزارش روابط عمومی فرمانداری،حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت درمان و اموزش پزشکی امروز سه شنبه در سفر یک روزه به شهرستان تربت حیدریه،پس از شرکت در مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه علوم پزشکی، کلینیک احمدیه را افتتاح و از بیمارستان در حال احداث امام حسین بازدید نمود.


علی رستمی در حاشیه این بازدید ها گفت:دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به جهت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی به جمعیت یک میلیون نفری منطقه،نزدیکی به مشهد و قرار گرفتن در کریدور شمال به جنوب کشور، قابلیت تبدیل به قطب اموزش پزشکی در شرق کشور را دارد و این مهم نیازمند نگاه ویژه مسئولین وزارت بهداشت است.


وی با بیان اینکه بخش هایی از بیمارستان امام حسین(ع) تا پایان شهریورماه سال جاری افتتاح خواهد شد؛افزود:بهره برداری از این بیمارستان بعنوان یکی از مجهزترین بیمارستان های شرق کشور،کلینیک تخصصی احمدیه، اورژانس بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی و ... از رویدادهای قابل توجه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان می باشد.


رستمی بار دیگر ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده قنبری زاده ریاست پیشین   دانشگاه علوم پزشکی،معاونین و کلیه کادر بهداشت و درمان شهرستان در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا از شهروندان درخواست نمود با توجه قرار گرفتن شهرستان در وضعیت نارنجی(پرخطر) با مسئولین همکاری کرده و نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و درمانی توجه ویژه داشته باشند


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۳۷۸۰۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۳ نفر
آماربازدیدکنندگان