.     .     .
۱۳۹۸/۱۰/۲۰

رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه در جلسه شورای اداری گفت:

ثمره خون پاک شهید سلیمانی وحدت و انسجام ملی است.

ثمره خون پاک شهید سلیمانی وحدت و انسجام ملی است.معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌حیدریه با بیان اینکه وحدت و انسجام ملی ثمره خون پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است ؛گفت: با شهادت این سردار بزرگ اسلام، وحدت مردم در مبارزه با زیاده خواهی‌های آمریکا بیشتر شده است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تربت حیدریه و به نقل از ایرنا ؛علی رستمی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: سردار شهید قاسم سلیمانی در طول عمر با برکت خود از هیچ تلاش و کوششی برای اعتلای ایران اسلامی دریغ نکرد و دفاع از مظلومان عالم و ایستادگی و مقاومت در برابر توطئه‌های دشمنان از رویکردهای اصلی این شهید بزرگ بود.

وی ادامه داد: این شهید گرانقدر در مبارزه با دشمنان دین و قرآن و دفاع از ملت‌های مسلمان منطقه و ایران اسلامی، شب و روز نداشت و سرانجام با سرکشیدن شربت شهادت به آرزوی دیرینه خود دست یافت.

وی با بیان اینکه یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی تا ابد در دل مسلمانان جهان و آزادیخوهان زنده و جاوید است گفت: شهید سلیمانی، قهرمان جبهه مقاومت و آزاد کننده ملت‌های منطقه از دست مستکبران و تکفیری‌ها ازجمله داعش بود و در طول خدمت خود خدمات بسیار ارزنده‌ای انجام داد.

فرماندار تربت‌حیدریه، اخلاص، فداکاری و تبعیت از فرامین رهبری را از ویژگی‌های بارز سپهبد شهید قاسم سلیمانی دانست و افزود: این سردار بزرگ اسلام خود را سرباز رهبری می‌دانست و همواره در راه اعتلای ایران اسلامی و دفاع از مسلمانان منطقه در تلاش خستگی ناپذیر بود.

وی سردار سلیمانی را فرمانده‌ای شجاع و قهرمان جبهه‌های مقاومت توصیف کرد و ادامه داد: سربازان اسلام هرگز از ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار دست نخواهند کشید و انتقام سختی از آمریکا و حامیانش خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی راه این شهید بزرگ اسلام در مبارزه با سران استکبار ادامه یابد گفت: شهید قاسم سلیمانی برای مردم ایران یک قهرمان ملی محسوب می‌شود و یاد و خاطره این شهید والامقام تا ابد در دل‌ها زنده و جاوید است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۹۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۵۲۳۵۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۷ نفر
آماربازدیدکنندگان