.     .     .
۱۳۹۸/۱۰/۲۰

رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه در جلسه شورای اداری گفت:

ثمره خون پاک شهید سلیمانی وحدت و انسجام ملی است.

ثمره خون پاک شهید سلیمانی وحدت و انسجام ملی است.معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌حیدریه با بیان اینکه وحدت و انسجام ملی ثمره خون پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است ؛گفت: با شهادت این سردار بزرگ اسلام، وحدت مردم در مبارزه با زیاده خواهی‌های آمریکا بیشتر شده است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تربت حیدریه و به نقل از ایرنا ؛علی رستمی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: سردار شهید قاسم سلیمانی در طول عمر با برکت خود از هیچ تلاش و کوششی برای اعتلای ایران اسلامی دریغ نکرد و دفاع از مظلومان عالم و ایستادگی و مقاومت در برابر توطئه‌های دشمنان از رویکردهای اصلی این شهید بزرگ بود.

وی ادامه داد: این شهید گرانقدر در مبارزه با دشمنان دین و قرآن و دفاع از ملت‌های مسلمان منطقه و ایران اسلامی، شب و روز نداشت و سرانجام با سرکشیدن شربت شهادت به آرزوی دیرینه خود دست یافت.

وی با بیان اینکه یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی تا ابد در دل مسلمانان جهان و آزادیخوهان زنده و جاوید است گفت: شهید سلیمانی، قهرمان جبهه مقاومت و آزاد کننده ملت‌های منطقه از دست مستکبران و تکفیری‌ها ازجمله داعش بود و در طول خدمت خود خدمات بسیار ارزنده‌ای انجام داد.

فرماندار تربت‌حیدریه، اخلاص، فداکاری و تبعیت از فرامین رهبری را از ویژگی‌های بارز سپهبد شهید قاسم سلیمانی دانست و افزود: این سردار بزرگ اسلام خود را سرباز رهبری می‌دانست و همواره در راه اعتلای ایران اسلامی و دفاع از مسلمانان منطقه در تلاش خستگی ناپذیر بود.

وی سردار سلیمانی را فرمانده‌ای شجاع و قهرمان جبهه‌های مقاومت توصیف کرد و ادامه داد: سربازان اسلام هرگز از ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار دست نخواهند کشید و انتقام سختی از آمریکا و حامیانش خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی راه این شهید بزرگ اسلام در مبارزه با سران استکبار ادامه یابد گفت: شهید قاسم سلیمانی برای مردم ایران یک قهرمان ملی محسوب می‌شود و یاد و خاطره این شهید والامقام تا ابد در دل‌ها زنده و جاوید است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان