.     .     .
۱۳۹۸/۰۹/۰۷

رستمی فرماندار شهرستان تربت حیدریه در نشست مشترک با اصناف گفت:

بازاریان در همه میادین و بحرانها با دولت و نظام همکاری کرده اند.

بازاریان در همه  میادین و بحرانها با دولت و نظام همکاری کرده اند.🔷نشست مشترک روسای اصناف و بازرسین و اعضای ستاد تنظیم بازار با رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه با بیان اینکه همکاری بازاریان با دولت مانع از سوء استفاده‌ها می‌شود و کسبه به عنوان بازوی دولت نقش تعیین کننده ای در ترمیم مشکلات اقتصادی دارند؛افزود:
با افزایش خودسرانه قیمت کالاها برخورد می‌شود.

وی بر نظارت و کنترل مستمر بازرسان و متولیان امر بر بازار تاکید کرد و گفـت: افزایش قیمت بنزین نباید منجر به افزایش خودسرانه قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم شود و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.

علی رستمی افزود: دولت به عنوان تسهیل کننده امور، حامی بازار و مصرف کننده است و انتظار داریم بازاریان به سهم خود و با خود مراقبتی به آرامش بازار کمک کنند.

معاون استاندار با بیان اینکه بازاریان همواره در همه میادین و بحران‌ها با دولت همراهی کرده‌اند اظهار داشت: دولت باید کمترین نقش را در دخالت بازار داشته باشد و همواره از نقش خود کنترلی بازار و مکانیزم های نظارتی برآن حمایت کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه هم اکنون بازار تربت حیدریه از ثبات کامل برخوردار است و برای تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم هیچگونه مشکلی وجود ندارد گفت: مشکلات اصلی بازاریان در حوزه‌های مختلف باید شناسایی و برای رفع آن نیز راهکار ارایه گردد و نباید با اقدام های غیر کارشناسی فرصت سوء استفاده در بازار فراهم شود.

رستمی با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین تصمیم سران سه قوه و بر حسب اضطرار در جهت حمایت از اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه است افزود: دلیل اصلی افزایش قیمت بنزین باید صادقانه به مردم توضیح داده شود و باید تلاش کنیم ضمن عذرخواهی و پذیرش حق اعتراض و مطالبه به حق مردم، خدمات مطلوبتری به آنان ارایه دهیم.

رستمی  اظهار داشت: با توجه به اعمال فشار و تحریم های همه جانبه دشمنان، باید بپذیریم که مردم با مشکلات اقتصادی بسیار مواجه هستند و در این شرایط باید علاوه بر حفظ اتحاد و همدلی، در برابر توطئه‌های سازمان یافته دشمنان مقاومت و ایستادگی کنیم تا منافع و دستاوردهای ارزشمند نظام اسلامی حفظ شود.

مقام عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه بازرسان اصناف باید با نظارت و کنترل مستمر، علاوه بر تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم با هرگونه افزایش خودسرانه قیمت کالاها به شدت برخورد کنند گفت: دستگاه‌های خدمات رسان نیز باید در شرایط فعلی با مردم مدارا کنند و با ارایه خدمات مطلوبتر، مشکلات آنان را در بخش‌های مختلف کاهش دهند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۹۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۳۷۸۳۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۲ نفر
آماربازدیدکنندگان