معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه
حسین شرافتی راد
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۱/۱۳

بازدید کریمی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار و اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان جهت جانمایی محل توقف ایستگاه اتوبوسهای غیر بومی عبوری از شهرستان.


❇️بازدید کریمی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار و  اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان جهت جانمایی محل توقف ایستگاه اتوبوسهای غیر بومی عبوری از شهرستان.


 

در این بازدید کریمی ضمن اشاره به مصوبات ستاد کرونا مبنی بر لزوم سنجش سلامت مسافران ورودی به شهر و رعایت پروتکلهای بهداشتی، این اقدام را در راستای افزایش ضریب ایمنی بر شمرد.

وی همچنین این تصمیم را فرصت مناسبی برای ناوگان حمل و نقل سنگین مسافری بومی شهرستان جهت توسعه و افزایش کیفیت و کمیت خدمات به شهروندان و مسافرین دانست و عنوان نمود: با گسترش فعالیتهای شرکتهای خدمات مسافری شاهد رونق اقتصادی در این رسته خواهیم بود.

وی همچنین از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان متولی نظارت بر عملکرد شرکتهای حمل مسافر درخواست نمود تا با نظارت جدی بر خدمت رسانی مناسب در این حوزه و ایجاد زیرساختهای لازم از جمله رزرو و خرید اینترنتی بلیط، و نیز ارج نهادن به حقوق شهروندی در کاهش حداقل زمان سفر، زمینه های بهبود کیفی و کمی حمل و نقل مسافران را در شهرستان با جلب مشارکت بخش خصوصی فراهم آورد.


شایان ذکر است که از ساعت ۶ تا ۱۸ ممنوعیت ورود به داخل شهر در ورودی و خروجی شهر برای اتوبوس های غیربومی اعمال خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان