.     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

‍ فرماندار تربت حیدریه:استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد
فرماندار تربت حیدریه:استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد


نشست مشترک شورای سلامت و امنیت غذایی و ستاد پیگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان به ریاست علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه و با حضور مسئولین ذیربط برگزار شد.رستمی رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان افزود: تمام کارکنان ادارات، متصدیان اصناف و همچنین مراجعه کنندگان به ادارات این شهرستان موظف به استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی هستند.

فرماندار افزود:سه عامل کاهش محدودیت ها و ممنوعیت ها،عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ساده انگاری و بی توجهی شهروندان به رعایت پروتکل های بهداشتی سبب شده به سمت شرایط پرخطر شیوع این ویروس در سطح شهرستان حرکت کنیم.

رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان بیان کرد: طبق مصوبات جلسه امروز موضوع رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات،ارگان ها و اصناف اجباری شده و کارکنان دولت و متصدیان اصناف ملزم به استفاده از ماسک هستند.


معاون استاندار اظهار داشت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا از ورود مراجعه کنندگان بدون ماسک به ادارات جلوگیری بعمل خواهد آمد و ارباب رجوع برای مراجعه باید از ماسک استفاده کند.

وی تصریح کرد: بازرسی از بازار، ادارات و اماکن عمومی توسط تیم‌های بهداشتی و بازرسان فرمانداری به طور مستمر انجام می‌شود و با متخلفان برخورد خواهد شد.

رستمی تاکید کرد:حفظ سلامت و جان مردم در اولویت است و محدودیت و در صورت عدم بی توجهی،ممنوعیت های بیشتری را اعمال خواهیم کرد و در این راستا مراسمات ترحیم و اجتماعات غیر ضروری ممنوع و متخلفان پیگرد قانونی می‌شوند.

فرماندار شهرستان با بیان اینکه در وضعیت نارنجی هستیم و با ادامه این روند به سمت وضعیت قرمز پیش خواهیم رفت،بیان داشت:از عموم مردم عزیز خواهشمندیم پروتکل های بهداشتی و عمومی را رعایت کرده و از حضور در اجتماعات جز در موارد ضروری به طور جدی خودداری کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۳۷۷۶۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان