.     .     .
۱۳۹۸/۰۹/۰۷

رستمی فرماندار شهرستان تربت حیدریه در نشست مشترک با اصناف گفت:

بازاریان در همه میادین و بحرانها با دولت و نظام همکاری کرده اند.

بازاریان در همه  میادین و بحرانها با دولت و نظام همکاری کرده اند.🔷نشست مشترک روسای اصناف و بازرسین و اعضای ستاد تنظیم بازار با رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه با بیان اینکه همکاری بازاریان با دولت مانع از سوء استفاده‌ها می‌شود و کسبه به عنوان بازوی دولت نقش تعیین کننده ای در ترمیم مشکلات اقتصادی دارند؛افزود:
با افزایش خودسرانه قیمت کالاها برخورد می‌شود.

وی بر نظارت و کنترل مستمر بازرسان و متولیان امر بر بازار تاکید کرد و گفـت: افزایش قیمت بنزین نباید منجر به افزایش خودسرانه قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم شود و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.

علی رستمی افزود: دولت به عنوان تسهیل کننده امور، حامی بازار و مصرف کننده است و انتظار داریم بازاریان به سهم خود و با خود مراقبتی به آرامش بازار کمک کنند.

معاون استاندار با بیان اینکه بازاریان همواره در همه میادین و بحران‌ها با دولت همراهی کرده‌اند اظهار داشت: دولت باید کمترین نقش را در دخالت بازار داشته باشد و همواره از نقش خود کنترلی بازار و مکانیزم های نظارتی برآن حمایت کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه هم اکنون بازار تربت حیدریه از ثبات کامل برخوردار است و برای تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم هیچگونه مشکلی وجود ندارد گفت: مشکلات اصلی بازاریان در حوزه‌های مختلف باید شناسایی و برای رفع آن نیز راهکار ارایه گردد و نباید با اقدام های غیر کارشناسی فرصت سوء استفاده در بازار فراهم شود.

رستمی با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین تصمیم سران سه قوه و بر حسب اضطرار در جهت حمایت از اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه است افزود: دلیل اصلی افزایش قیمت بنزین باید صادقانه به مردم توضیح داده شود و باید تلاش کنیم ضمن عذرخواهی و پذیرش حق اعتراض و مطالبه به حق مردم، خدمات مطلوبتری به آنان ارایه دهیم.

رستمی  اظهار داشت: با توجه به اعمال فشار و تحریم های همه جانبه دشمنان، باید بپذیریم که مردم با مشکلات اقتصادی بسیار مواجه هستند و در این شرایط باید علاوه بر حفظ اتحاد و همدلی، در برابر توطئه‌های سازمان یافته دشمنان مقاومت و ایستادگی کنیم تا منافع و دستاوردهای ارزشمند نظام اسلامی حفظ شود.

مقام عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه بازرسان اصناف باید با نظارت و کنترل مستمر، علاوه بر تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم با هرگونه افزایش خودسرانه قیمت کالاها به شدت برخورد کنند گفت: دستگاه‌های خدمات رسان نیز باید در شرایط فعلی با مردم مدارا کنند و با ارایه خدمات مطلوبتر، مشکلات آنان را در بخش‌های مختلف کاهش دهند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان