.     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۲۵

‍ تهیه شناسنامه اطلاعاتی بانوان شاغل دولت و شناسایی استعداد بانوان مدیر

در دستور کار  کارگروه بانوان و خانواده شهرستان تربت حیدریه.












❇️فرماندار تربت حیدریه در جلسه کارگروه بانوان و خانواده با تاکید بر بومی سازی برنامه عملیاتی ابلاغی حوزه بانوان افزود: نقشه راه بانوان تربت حیدریه باید بر اساس احصاء نیازهای موجود منطقه ای تهیه شود.

❇️وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد بانوان مدیر در این شهر گفت: بازخورد های بسیار خوبی از انتصاب مدیران زن در تربت حیدریه تاکنون داشته ایم و تلاش داریم تا در حوزه انتصاب مدیران سهم بانوان را سطوح چهارگانه مدیریتی منطقه به استاندارد نزدیک کنیم.

❇️وی ادامه داد: اینکه ما ندانیم که توان مدیریتی بانوان ما در چه حوزه هایی وجود دارد یک عیب است.

❇️رستمی گفت: نگاه ما استفاده از توان بالای مدیریتی بانوان بومی در بدنه دستگاه های اجرایی می باشد، اما ابتدا نیاز داریم تا یک شناسنامه اطلاعاتی از میزان توانایی های بانوان کارمند دستگاه های اجرایی شهر را تهیه و شرایط لازم را پس احراز توانایی آنها برای انتصاب در آینده فراهم کنیم.

❇️وی اشاره کرد: سهم مدیریت بانوان در سطوح چهارگانه مدیریت تربت حیدریه در مدیران ارشد ۳ نفر؛مدیران میانی ۵ نفر؛مدیران پایه ۱۵ نفر؛عملیاتی ۱۸۰ نفر و مدیران روستاها ۲۴نفر در حال حاضر می باشد.

❇️رستمی در این جلسه با تعیین فرصت یک ماهه از دبیر کارگروه بانوان و خانواده خواست تا با تهیه لیستی از بانوان شاغل در ادارات دولتی استعدادیابی لازم را در خصوص شرایط و ویژگی های مدیریتی آنها برای انتصابات آتی تعیین نماید.

❇️وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به حضور ۵ بانوی فعال اقتصادی و موفق در این شهر افزود: امسال انتظار دارم که با توجه به توان خوب بانوان این کارگروه نگاه ویژه ای به کارآفرینی، اشتغال و رونق تولید در حوزه بانوان داشته باشند.

❇️رستمی در ادامه از آسیب های حوزه زنان و خانواده گفت و این کارگروه را به شناسایی دقیق و کارشناسی شده آسیب ها دعوت کرده و افزود: اگر اولویت های موجود را در حوزه آسیب های اجتماعی بانوان شناسایی نکنیم نمی توانیم مشکلات را درمان کنیم و ما نیاز به تهیه اطلس آسیب های بانوان منطقه داشته تا بتوانیم در برخورد با آن پدیده صحیح عمل کنیم.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان تربت حیدریه


 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان