.     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۲۴

‍ رستمی فرماندار شهرستان تربت حیدریه در جمع اعضای نظام مهندسی:

نظام مهندسی باید با مطالبه گری تخصصی و به دور از فضای سیاسی، اثربخشی خود را تداوم بخشد/ماحصل مجادلات بی حاصل سیاسی عقب ماندگی و عدم توسعه است.

نظام مهندسی باید با مطالبه گری تخصصی و به دور از فضای سیاسی، اثربخشی خود را تداوم بخشد/ماحصل مجادلات بی حاصل سیاسی عقب ماندگی و عدم توسعه است.


❇️نشست اعضای نظام مهندسی شهرستان با حضور رستمی معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه،معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین در تالار پذیرایی پارمیس برگزار شد.


❇️رستمی در این نشست ضمن تبریک ماه مبارک رمضان با اشاره به اهمیت جایگاه نظام مهندسی،از این سازمان به عنوان بازوی قدرتمند برای دستگاه های اجرایی نام برد و اظهار کرد: این تشکل غیردولتی برای ارتقا کیفیت و اثر گذاری در معادلات سطوح مختلف نیازمند مطالبه گری و ارتقا جایگاه خود می باشد.

❇️وی با اشاره به نقش مهندسان در رشد، شکوفایی و زیباسازی شهری افزود:بافت شهر تربت حیدریه دارای پراکندگی های خاص خود است و امیدواریم با ورود جدی مهندسان در عرصه های مختلف، در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت های عملی مهندسان در راستای تغییرات مثبت باشیم که در این راستا نیاز است شما عزیزان دانش فنی و تخصصی خود بیش از پیش تقویت کنید و اثرگذارتر از پیش باشید.

❇️رستمی تصریح کرد: ایفای دقیق نقش این سازمان در راستای اجرای قوانین مرتبط با ساختمان ضروری است و بر اهمیت برنامه ریزی جهت توانمندسازی مهندسین ساختمان تاکید کرد و افزود: در بحث کمی به تعداد کافی مهندس داریم ولی باید زمینه ارتقاء دانش فنی و صدور خدمات فنی و مهندسی فراهم شود.

❇️وی در پایان با اشاره به اینکه باید از اختلافات  و مجادلات سیاسی پرهیز کرد؛ گفت:رمز توسعه و پیشرفت تعامل و همکاری است و امروز در شهرستان ما شاهد این هم افزایی بین مسئولین هستیم که نتیجه این همفکری در آینده نزدیک با اتمام و افتتاح  پروژه های در حال احداث عمرانی نمایان خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان