.     .     .
۱۳۹۷/۱۱/۲۲

رستمی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان

۲۲ بهمن جلوه ای از اتحاد ملی است

22 بهمن جلوه ای از اتحاد ملی استفرماندار ویژه تربت حیدریه حضور باصلابت مردم را در راهپیمایی 22 بهمن جلوه ای از اتحاد و انسجام ملی توصیف و بیان کرد: مردم با حضور پرشور دراین راهپیمایی یک بار دیگر به دشمنان ثابت کردند همچنان حافظ ارزشهای نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.


علی رستمی روز دوشنبه در جریان راهپیمایی 22 بهمن افزود: در شرایطی که دشمنان قصد ایجاد فاصله بین مردم و دولتمردان را دارند حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تمام نقشه های شوم آنان را نقش بر آب کرد.
وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران اکنون از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار است و به واسطه همین حضور در عرصه های مختلف در برابر زیاده خواهیهای استکبار مقاومت و ایستادگی کرده ایم. 
فرماندار تربت حیدریه گفت: مردم با حضور موثر خود در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی ثابت کردند که همچنان حافظ منافع و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی هستند و در سایه تبعیت از ولایت و رهبری به دشمنان اجازه دخالت در امور داخلی را نمی دهند. 
وی افزود: اقشار مختلف مردم با شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن تمام نقشه های شوم دشمنان در ضربه زدن به انقلاب اسلامی را نقش برآب کرده اند. به برکت حضور آحاد مردم در عرصه های مختلف و در سایه درایت هوشمندانه رهبری، نظام اسلامی اکنون ثابت و استوار به حیات جاودانه خود ادامه می دهد. 
او گفت: در شرایطی که دشمنان با اجرای توطئه های مختلف قصد داشتند جشن چهل سالگی انقلاب برگزار نشود، حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن به تمام بدخواهان این نظام الهی ثابت کرد که ملت ایران اسلامی همچنان دوستدار حکومت اسلامی و تابع فرامین رهبری هستند. 

 

منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان