معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه
حسین شرافتی راد
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۲۰

‍رستمی فرماندار تربت حیدریه در جمع فعالین سیاسی اصلاح طلب و حامیان دولت گفت:

وحدت احزاب و تشکل های سیاسی با سلایق مختلف ،در توسعه شهرستان نقش اساسی دارد/نشاط سیاسی ابزار توسعه دموکراسی در جامعه است.

وحدت احزاب و تشکل های سیاسی با سلایق مختلف ،در توسعه شهرستان نقش اساسی دارد/نشاط سیاسی ابزار توسعه دموکراسی در جامعه است.
 

❇️رستمی معاون استاندار و فرماندار شهرستان تربت حیدریه شب گذشته در نشست صمیمی با جمعی از فعالین سیاسی اصلاح طلب و حامیان دولت با تاکید بر ضرورت فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی در جهت رشد و توسعه شهرستان گفت: فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی یکی از راهکارها و ابزارهای مهم برقراری ارتباط میان مردم و حاکمیت است و نتیجه ملموس و تاثیرگذار این فعالیت ها افزایش مشارکت مردم در توسعه و پیشرفت کشور و افزایش امید در جامعه است که امروز نیاز داریم ازین ظرفیت سیاسی با همدلی و همگرایی در جهت رشد و توسعه استفاده کنیم.


❇️وی با تاکید بر حل مشکلات از طریق گفتگو، افزود: گفتمان محوری باید جایگزین خشونت و تندروی شود و با منطق، کارشناسی و علمی مسائل را مطرح کنیم و جواب هم بگیریم.

❇️فرماندار اظهار داشت: اعتقاد داریم که دیدگاه های مختلف باید حضور و فعالیت داشته باشند و برای حل مشکلات باید فضای گفتگو و تعامل میان احزاب، گروه ها و جریان های سیاسی ایجاد شود.

❇️رستمی نقد سازنده را در بهبود شرایط مهم توصیف کرد و گفت: آماده شنیدن نقد منصفانه از فعالان سیاسی و مدنی هستیم و اعتقاد داریم نقد منصفانه در بهبود شرایط و رفع مشکلات نقش سازنده دارد.

❇️معاون استاندار افزود: اگر فعالیت احزاب و گروه های سیاسی نظام مند و قاعده مند باشند و در چارچوب اساسنامه خود گام بردارند قطعا منجر به پویایی و نشاط سیاسی در جامعه خواهد شد.

❇️مقام عالی دولت در شهرستان یادآور شد:معتقدم می توان فعالیت سیاسی داشت و نگاه توسعه گرا نیز،بنابراین  احزاب با همدلی و برنامه ریزی و بدور از خودخواهی و افراطی گری و با رعایت موازین اخلاقی به نحوی که رفتار سیاسی تابع ارزش های اخلاقی باشد می توانند در توسعه دموکراسی توفیق داشته باشند.

❇️رستمی تاکید کرد:شما عزیزان می‌توانید مطالبات و دغدغه‌های مردم را در حوزه‌های مختلف صریح‌تر و شفاف‌تر بیان کنید تا ما نیز به عنوان مسئول در حد توان خود در حوزه شهرستان این موارد را اصلاح و رفع کنیم.

❇️معاون استاندار ادامه داد: البته وجود برخی نارضایتی‌ها از شرایط موجود غیرقابل انکار است اما در شرایط فعلی کشور، دولت بیش از هر زمان نیاز به حمایت همه قوا و گروه‌های سیاسی دارد.

❇️وی در پایان تاکید کرد:تعامل با گروه های سیاسی لازمه پیشرفت منطقه است و تلاش دارم تا در تصمیم گیری های مختلف از نخبگان و گروه های سیاسی مشورت های لازم را کسب کنم، تا بتوان با همکاری و همدلی، راه را برای توسعه شهرستان هموار سازیم.

سه شنبه۱۸ دی ماه ۹۷_ساعت۱۸
سالن احتماعات فرمانداری

رضا رفیعی روابط عمومی فرمانداری
@rezarafiee1986


 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۱۷۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان