.     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۹

بازدید محمدابراهیم داودیان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه.

 📚بازدید محمدابراهیم داودیان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه.

📚به گزارش روابط عمومی فرمانداری،داودیان ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه و دیدار با کارکنان و مراجعین ،در نشست با مسئولین کتابخانه ها گفت: با توجه به فراگیر شدن بحث استفاده از اینترنت و فضای مجازی، سرانه مطالعه کتاب به ویژه در بین جوانان و نوجوانان پائین آمده است و می طلبد که بحث توسعه فرهنگ کتابخوانی و تشویق جوانان به مطالعه کتاب به صورت جدی در دستور کار مسئولان ذیربط قرار گیرد.

📚وی در ادامه با تاکید بر لزوم توسعه کتابخانه ها گفت: یکی از راه های توسعه این امر تشویق مردم به اهدای کتاب به کتابخانه هاست که برای نیل به این هدف می طلبد تا همه دستگاهها با تعامل و همکاری با یکدیگر راهکارهایی را اتخاذ کنیم که بتوانیم بواسطه آن فرهنگ اهدای کتاب را در جامعه نهادینه کنیم.

📚معاون فرماندار افزود: ایجاد تنوع در کارکرد کتابخانه ها و برگزاری برنامه های فرهنگی و مسابقات فرهنگی و علمی نیز می تواند در رونق کتابخانه ها و تشویق جوانان به حضور در کتابخانه ها موثر باشد.

📚داودیان تصریح کرد: با عنایت به اینکه بیشتر مراجعین به کتابخانه ها را جوانان و به ویژه دانش اموزان تشکیل می دهند وجود کتب کمک درسی به روز و جدید نیز می تواند راهگشای جذب دانش آموزان به عضویت در کتابخانه ها و ارتقای سطح مطالعه در بین این قشر مهم از جامعه داشته باشد.


 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان