معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه
حسین شرافتی راد
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۸

فرماندار تربت حیدریه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی همایش (نه به خشونت علیه زنان)

بانوان شهرستان باید نقش پویاتری در عرصه های اجتماعی داشته باشند/معدل حضور زنان شهرستان در عرصه های مختلف، متناسب با ظرفیت شهرستان نیست.

بانوان شهرستان باید نقش پویاتری در عرصه های اجتماعی داشته باشند/معدل حضور زنان شهرستان در عرصه های مختلف، متناسب با ظرفیت شهرستان نیست. ⚛️رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی همایش (نه به خشونت علیه زنان) که با حضور رابطین امور بانوان ادارات برگزار شد، بر حضور فعال و نقش آفرین بانوان در عرصه های اجتماعی تاکید کرد.

⚛️وی یکی از شاخص‌های توسعه جوامع را میزان مشارکت بانوان در موقعیت‌های مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دانست و گفت: هر چقدر حضور زنان در محیط کاری و پست های مدیریتی پررنگ‌تر باشد نشان دهنده آن است که جامعه در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد و هر چه این مشارکت کمتر باشد، نشان می‌دهد که ما در این مسیر عقب هستیم و باید تلاش خود را برای حضور بیشتر زنان جهت افزایش سلامت جامعه انجام دهیم.

⚛️فرماندار ابراز داشت : بانوان شهرستان درعرصه های فرهنگی و اجتماعی  توانمند بوده و استعدادها و پتانسیل های فراوان دارند و باید جهت ارتقاء این شاخص ها  گام بردارند و توانمندی های خود را به منصه ظهور بگذارند.

⚛️وی افزود:سمن های تخصصی در حوزه بانوان و آسیب های اجتماعی باید از تمام ظرفیت های خود در راستای مطالبه گری حقوق خود استفاده کنند تا سیستم های دولتی را مجاب به عکس العمل نمایند.

⚛️فرماندار تاکید کرد: زنان توانمند هستند و باید به موضوع توان افزایی این قشر به عنوان بخش تاثیرگذار جامعه اهتمام شود.

⚛️وی در پایان گفت:بسیاری از امور محوله به زنان در سطح ادارات و نهاد‌ها از کیفیت و دقت بیشتری برخوردار بوده و حسن انجام کار در این قشر به خوبی قابل مشاهده است ؛تلاش می‌کنیم به سهم ۳۰ درصدی مدیریت زنان در شهرستان دست پیدا کنیم.


⚛️شایان ذکر است همایش( نه به خشونت علیه زنان) روز شنبه ۲۲ دی ماه به همت امور بانوان و خانواده فرمانداری و همکاری دستگاه های خدمات رسان در حوزه اجتماعی در تالار شهیدتندگویان شرکت نفت برگزار خواهد شد.

🖊@rezarafiee1986


 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۱۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان