معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه
حسین شرافتی راد
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۳۰

همایش بزرگ پیاده روی بانوان همزمان با نخستین روز از هفته تربیت بدنی

همزمان با آغاز هفته سلامت بانوان همایش بزرگ پیاده روی بانوان با حضور فاطمه ناصری مشاور امور بانوان فرمانداری ،دکتر الهام بهره مند رئیس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و جمعی دیگر از مسئولین در تربت حیدریه برگزار شد

در این همایش پیاده روی که به همت ورزش بانوان و هیأت ورزشهای همگانی شهرستان ومشارکت سایر دستگاههای اجرایی با شعار بانوی پویا،شهر پویا،جامعه ای سالم برگزار گردید بیش از ۸۰۰بانوی ورزشکار حضور داشتند که  مسیر ۵کیلومتری بوستان باغملی تا بهشت عسکری شهرستان را پیموده و در پایان  با حضور بر مزار شهدا، نثار گل وقرائت فاتحه با آرمانهای شهدا بویژه شهدای ورزشکار تجدید میثاق کردند.
مشاور امور بانوان و خانواده فاطمه ناصری در پایان این همایش گفت : در روایتی آمده است "خیر ما تداویتم به المشی" به این معنی که "بهترین چیزی که می‌توانید خود را با آن درمان کنید، پیاده‌روی است".

وی خاطرنشان کرد: پیاده‌روی هم سبب سلامت جسمانی و روحانی انسان و هم سبب نیروی افزوده برای کار می‌شود که این از فواید پیاده‌روی و ورزش است.

سیدحمیدرضا امینی در این همایش در بخشی از سخنان خود با اشاره به اهمیت همگانی کردن ورزش بویژه در حوزه بانوان هفته تربیت بدنی را فرصتی مغتنم در جهت معرفی ظرفیتهای این حوزه برشمرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در خصوص تقارن هفته تربیت بدنی با ایام سوگواری محرم و صفر نیز گفت تلاش نمودیم فعالیتهای این هفته را بیش از گذشته با معنویت همراه سازیم و با این هدف آغاز هفته تربیت بدنی را با حضور بر مزار شهدا و تجدید میثاق با این عزیزان آغاز نمودیم.

هفته تربیت بدنی ورزش از سوی وزرات ورزش و جوانان  در سال جاری با شعار ورزش، سلامت، فرهنگ و امید نامگذاری شده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۱۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان