.     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۱۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در بازدید از بیمارستان در حال ساخت امام حسین(ع)گفت:

احداث این بنا با توجه به ضرورت آن در اولویت کاری وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.احداث این بنا با توجه به ضرورت آن در اولویت کاری وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.

 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان تربت حیدریه امروز چهارشنبه 19مهرماه1396 مهندس موهبتی در بازدیدی که از بیمارستان در حال ساخت امام حسین(ع)که با حضور مهندس علیزاده معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی وعمومی بهمراه مسئولین ذیربط از محل پروژه بیمارستان صورت گرفت ،گفت: با توجه به اینکه تربت حیدریه در دالان اصلی ارتباطی شمال به جنوب کشور قرار گرفته و جمعیتی بالغ بر یک میلیون و دویست  نفر را تحت پوشش خدمات درمانی خود دارد، اتمام این طرح ملی به عنوان طرح اصلی استان خراسان رضوی در در اولویت کاری وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.
فرماندار شهرستان گفت:شرایط ویژه تربت حیدریه نیازمند توجه بیشتر مسئولین به توسعه زیرساخت های بهداشتی درمانی در منطقه بوده و ما تلاش می کنیم تا در راستای رسالت خود و خدمت به مردم شریف منطقه پیگیری های مجدانه ای را در این خصوص داشته باشیم.
پس از بازدید از بخش های مختلف در حال ساخت جلسه ای با حضور معاون وزیر ،فرماندار ،روسای ادارات مرتبط وعوامل اجرایی پروژه برگزار شد که هماهنگی های لازم جهت اجرای هر چه سریعتر پروژه صورت گرفت.
شایان ذکر است این بیمارستان در زمینی به مساحت 22 هزار مترمربع، با ظرفیت اسمی 200 تختخواب و ظرفیت واقعی 276 تخت شامل بخش‌های آی سی یو، داخلی، جراحی، زنان و زایمان، اطفال و کودکان، دیالیز، مراقبت‌های ویژه، اورژانس، بیوشیمی، پاتولوژی، انگل‌شناسی، میکروب‌شناسی، بانک خون، فیزیوتراپی، حرکت درمانی و همچنین هشت اتاق عمل و آزمایشگاه‌های مختلف است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۶۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان