.     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۱۵

معاون سیاسی،اجتماعی فرماندار شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گفت:

تعامل و همکاری همه جانبه مردم و نیروی انتظامی ، بستر ساز ایجاد و حفظ نظم و امنیت اجتماعی است.تعامل و همکاری همه جانبه مردم و نیروی انتظامی ، بستر ساز ایجاد و حفظ نظم و امنیت اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان تربت حیدریه صبح امروز مهدی ناصری به مناسبت هفته نیروی انتظامی  در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح  ضمن تبریک به این عزیزان و  مقام شامخ همه شهدا به ویژه شهیدان سرافراز عرصه نظم و امنیت و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت:نیروی انتظامی همراه با سایر نیروهای مسلح، نهادهای نظامی و امنیتی کشور در سایه منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) برای صیانت از استقلال و امنیت پایدار، تحکیم انضباط اجتماعی و مهیا ساختن الزامات و ضرورت‌های زندگی امن و توأم با آرامش برای ملت شریف ایران از آمادگی همه جانبه و هوشمندانه برخوردار بوده و در مسیر ارتقاء این آمادگی،به مدد و پشتوانه مردمی با هرگونه عواملی که بخواهند رضایت و احساس امنیت آحاد جامعه را مورد تهدید و خدشه قرار دهند، قاطعانه برخورد خواهد کرد.
وی گفت: تعامل دوسویه مردم و نیروی انتظامی ، آسیب های اجتماعی را به حداقل رسانیده و خواستار همکاری مردم با نیروی انتظامی شد و افزود: با همکاری مردم و همت نیروهای خدوم نیروی انتظامی، امنیت شهرستان، همواره حفظ می شود و ما امروز شاهد کاهش 43درصدی سرقت در سطح شهرستان بوده ایم.
معاون سیاسی ،اجتماعی فرماندار در ادامه گفت: امنیت به عنوان یکی ازمهمترین نیازهای جامعه بشری محسوب می شود و پلیس به عنوان ناظم اجتماعی برای نهادینه کردن نظم اجتماعی ،ارتقاء سطح آگاهی شهروندان به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی وکاهش جرائم وبالا بردن احساس امنیت در جامعه درخدمت همه اقشار جامعه است.
ناصری در پایان گفت:با توجه به پیچیده گی های جرایم علی الخصوص جرایم رایانه ای ضروریست پیش از پیش آگاهی وآمادگی لازم در مقابله با این جرایم سازماندهی شود و برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.
معاون فرماندار با اشاره به جمله ی زیبای(عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید)نقش دین وتعالیم اسلامی را در کاهش آسیب های اجتماعی حائز اهمیت دانست وخواستار توجه بیش از بیش به این تعالیم شد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۷۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان